logo rys ÚVOD  |  VÝROBKY  |  PODPORA  |  CENNÍK  |  KONTAKT 
VÝSTAVBA TLAČIDLOVÝCH TABIEL ONLINE PONUKY TECHNICKÉ NOVINKY AKCIE DOPREDAJ NOVINKY
  HĽADAŤ VÝROBOK
  
prístupové a komunikačné systémy  
RÝCHLA OBJEDNÁVKA NAHLÁSENIE REKLAMÁCIE KONTAKTNÝ FORMULÁR

iKURA SET 01

foto1
iKURA SET 01 pre uzamykanie kontajnerových stojísk a polopodzemných kontajnerov
Objednávacie číslo: 0042024001
  Cena bez DPH: NA DOTAZ
  Cena s DPH: -
NOVINKA!
informujte sa o zľavách


Zľava: áno

Dostupnosť: na objednávku
Záruka: 2 roky
Krajina pôvodu: EÚ
Výrobca: RYS
POPIS VÝROBKU
iKURA SET 01 je kompaktné riešenie batériového prístupového systému bez potreby externého napájania s možnosťou pevného uchytenia elektronickej časti pod veko kontajnera, alebo na konštrukciu kontajnerového stojiska. Set obsahuje bezkontaktnú čítačku, ktorá je nízkoodberová a nevyžaduje aktivačné tlačidlo, čo výrazne zrýchľuje odomykanie zámku a uľahčuje manipuláciu pre užívateľov. Elektronika je umiestnená v montážnej škatuli s ochranným krytím IP67. Všetky časti elektronického systému uzamykania pracujú v rozsahu prevádzkovej teploty -20° až +60°C.

Operačná jednotka iKURA je zariadenie, ktoré spolu s bezkontaktnou čítačkou a elektromotorickým zámkom slúži na kontrolu prístupu – otvorenie veka polopodzemného kontajnera alebo brány kontajnerového stojiska. Zariadenie je optimalizované na prevádzku bez pripojenia do stálej elektrickej siete, napájané je dobíjateľnými AKU batériami.

Odporúčaný elektrický zámok je KR-S70N Na ovládanie elektromotorického zámku sa používajú RFID elektronické čipy s DESFire technológiou, ktorá zabezpečuje vysokú dátovú bezpečnosť a ochranu pred vytváraním nelegálnych kópií čipov. Priložením čipu k čítačke sa aktivuje operačná jednotka iKura, overí sa oprávnenie čipu a odblokuje sa elektromotorický zámok, čo je sprevádzané zvukovou a svetelnou signalizáciou.

iKURA je inteligentná nízkoodberová viac-databázová operačná jednotka so záznamom udalostí, s reguláciou napájania a možnosťou kontroly stavu zariadení cez NB-IoT sieť (cloudové služby je potrebné dokúpiť zvlásť). Je vhodná pre batériové a solárne systémy, riešenia na nočný prúd ako sú napr. kontajnerové stojiská, polopodzemné alebo podzemné kontajnery - uzamykanie poklopov, cykloprístrešky, lesné závory, chaty, posedy.

TECHNICKÉ PARAMETRE

iKURA SET 01 obsahuje:
  • 1x operačno-pamäťová jednotka iKURA (DPS) so SIM kartou – umožňuje odomknutie elektrického zámku pomocou autorizovaného DESFire čipu a zber a prenos dát o otvorení veka a stave batérie cez NB-IoT sieť do portálu Správa Smart Objektov (sso.ryscloud.sk) a tiež cez priame pripojenie k PC cez mikro USB port.
  • 1x bezkontaktná čítačka nízkoodberová MIFARE® DESFire EV1 13.56 MHz bez aktivačného tlačidla, s dvojstupňovou ochranou overenia identity užívateľského čipu, použité šifrovanie AES.
  • 1x sada dobíjateľných AKU batérií Li-ion s predpokladanou výdržou min.24 mesiacov
  • 1x montážna škatuľa, krytie IP67, 121x171x35 mm
  • 1x prepojovací vodič s konektormi
  • 1x signalizačná LED, IP67, prevádzková teplota -40°C do +80°C, odolná voči nárazom a vibráciám, umiestňuje sa mimo montážnej škatule na miesto viditeľné pre užívateľa

Odporúčaný elektrický zámok
  • KR-S70N - elektromotorický zámok nízkoodberový s mikrospínačom pre kontrolu stavu brány, veka, závory - zatvorený/ násilne otvorený, krytie IP65, pracovná teplota -40°C až +75°C, telo zámku vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s 2.0 mm hrúbkou
Rozumiem
Táto stránka  používa len nevyhnutné cookies, potrebné na zabezpečenie jej správneho fungovania. Viac informácií o ochrane osobných údajov.
RYS, Martinčekova 3, 821 09 Bratislava 2, SR, tel: 02-53412923, email: rys@rys.sk
© RYS 2001-2023