logo rys ÚVOD  |  VÝROBKY  |  PODPORA  |  CENNÍK  |  KONTAKT 
VÝSTAVBA TLAČIDLOVÝCH TABIEL ONLINE PONUKY TECHNICKÉ NOVINKY AKCIE DOPREDAJ NOVINKY
  HĽADAŤ VÝROBOK
  
prístupové a komunikačné systémy  
RÝCHLA OBJEDNÁVKA NAHLÁSENIE REKLAMÁCIE KONTAKTNÝ FORMULÁR

hf12-135w

foto1
foto2
Olovený akumulátor Vision 12V / 24Ah
Objednávacie číslo: BAT-PB-6FM24
  Cena bez DPH: 132,00 €
  Cena s DPH: 158,40 €
Informujte sa o odberateľských zľavách.

Zľava: áno

Dostupnosť: na objednávku
Záruka: 2 roky
Krajina pôvodu: EÚ
Výrobca: RYS


NA STIAHNUTIE
» technický list (ENG)

POPIS VÝROBKU
Bezúdržbový olovený akumulátor 12 V vhodný ako zálohový zdroj v prístupovom systéme alebo ako napájací zdroj pre solárne prístupové systémy.

1. Zálohovanie prístupového systému napájaného z elektrorozvodnej siete - olovený akumulátor sa pripaja k napájaciemu zdroju 75PS13V v prístupovom systéme s jednou bránou. Systém môže obsahovať elektromagnetický alebo elektromechanický zámok s DC napájaním a jednu operačnú jednotku.

2. Zálohovanie solárneho alebo batériového systému - olovený akumulátor sa pripája do prístupového systému s hlavnou batériou a regulátorom napájania KUKS. Systém môže obsahovať jeden elektromechanický zámok s DC napájaním a jednu operačnú jednotku. V prípade zapojenia zámku V09 odporúčame aj použitie DC/DC menič 12V/24V s usmerňovačom.

3. Napájanie solárneho prístupového systému - olovenný akumulátor sa pripája do systému s jednou operačnou jednotkou SIM-ON, s jednou čítačkou, elektrickým zámkom a aktivačným tlačidlom. Akumulátor a solárny panel sa pripájajú priamo na svorky operačnej jednotky SIM-ON, ktorá plní aj funkciu regulátora. V prípade zapojenia zámku V09 odporúčame aj použitie DC/DC menič 12V/24V s usmerňovačom. Solárny panel použitý pri tomto zapojení systému môže byť max. 60 W. UPOZORNENIE: Pri použití akumulátora 12V/24Ah nesmú byť napájané žiadne ďalšie prídavné zariadenia ako napr. osvetlenie stojiska, kamery atd.

4. Napájanie solárneho prístupového systému - olovenný akumulátor sa pripája do systému so solárnym regulátorom, s jednou operačnou jednotkou RAK alebo UNI SIEŤ, jednou čítačkou a elektrickým zámkom. Akumulátor a solárny panel sa pripájajú k solárnemu regulátoru. V prípade zapojenia zámku V09 odporúčame aj použitie DC/DC menič 12V/24V s usmerňovačom. Do systému môže byť doplnený regulátor napájania KUKS a aktivačné tlačidlo. UPOZORNENIE: Pri použití akumulátora 12V/24Ah nesmú byť napájané žiadne ďalšie prídavné zariadenia ako napr. osvetlenie stojiska, kamery atd.

TECHNICKÉ PARAMETRE
  • napätie: 12 V
  • kapacita: 24 Ah
  • typ rozloženia svoriek: M5/C
  • rozmery: 166 x 175 x 125 mm
  • hmotnosť: 7,6 kg


Rozumiem
Táto stránka  používa len nevyhnutné cookies, potrebné na zabezpečenie jej správneho fungovania. Viac informácií o ochrane osobných údajov.
RYS, Martinčekova 3, 821 09 Bratislava 2, SR, tel: 02-53412923, email: rys@rys.sk
© RYS 2001-2023