logo rys logo rys
  
ÚVOD  |  VÝROBKY  |  PODPORA  |  CENNÍK  |  KONTAKT  |  PROJEKT 
» ENGLISH nadpis


PRÍSLUŠENSTVO PRE DDS
dotMonitor DDS - pre adresné otváranie


prístupový systém
Adresné otváranie z domáceho telefónu

Digitálne adresné otváranie je určené pre dvojvodičový dorozumievací systém DDS. Prepojenie dvojvodičového komunikačného systému s prístupovými systémami s OPJ UNI SIEŤ umožňuje nie len adresné otváranie so záznamom, ale tiež monitorovanie systému a jeho jednotlivých činností (podľa nastavenia v programe BBIQ). Týmto spôsobom je možné kontrolovať spôsob využívania komunikačného systému a zabrániť, napr. neželaným interkomovým volaniam.

Funkcia adresného otvárania je podporovaná len pre dorozumievacie zariadenia z produkcie TESLA STROPKOV - a.s.
monitor DDS USB MONITOR DDS - USB
Monitor DDS-USB pre monitorovanie 2-vodičového dorozumievacieho systému a prenos dát. Pripojenie cez USB mini (kábel súčasť balenia), podpora softvéru BBIQ.
Adresné otváranie umožní identifikovať osoby, ktoré povolili vstup návšteve do objektu cez domáci telefón. Štandardne nie je možné zistiť, z ktorého domáceho telefónu bol odblokovaný elektrický zámok a vpúšťanie osôb do objektu je anonymné. Adresné otváranie využíva špeciálne vytvorený hardvér, ktorý v spojení s prístupovými systémami s OPJ UNI SIEŤ a softvérom BBIQ umožňuje priraďovanie adries k domácim telefónom a ich identifikáciu pri odblokovaní elektrického zámku. Využitie adresného otvárania je vhodné najmä pre veľké bytové domy, kde sa takýmto spôsobom výrazne zvýši bezpečnosť a účinnosť prístupového systému.
RYS, Martinčekova 3, 821 09 Bratislava 2, Slovenská republika
tel: 02-53412923, fax: 02-5341 7096, email: rys@rys.sk